نتایج جستجو برای عبارت :

هواوی P40 در موافق رقبا

هم نشین موافق یه نعمته ...این یعنی یک نفر یا چند نفر تو زندگیت حضور داشته باشن که خط فکری ،اعتقادی و اخلاقیت باهاشون هماهنگ باشه! این جوری معاشرت لذت بخشه و هر بار می‌بینیشون کلی اطلاعات و حرف های دل نشین بهم میزنید و موقع خداحافظی شارژِ شارژید.
اما خب نمیشه گفت اگه هم نشین های موافق نداشته باشی نعمت نداری! اتفاقا شاید بشه گفت این یکی از اون یکی نعمت بیشتری داره!  این که هر بار نظرات و اعتقاداتت به چالش کشیده بشه و تو نیاز به فکر بیشتر داشته باش
معشوق بودن به این سادگی ها هم نیست.
کمی جسارت میخواهد.
بی رحمی میخواهد.
حوصله هم یادمان نرود،همان نمک است برای غذا
کمی ناز و کرشمه میخواهد
هزار نکته ی باریکتر از مو میخواهد
به همین سادگی ها که نیست
از همه مهمتر یک یار موافق میخواهد...
یه رای گیری تو کلاسمون برگزار شد
کل کلاس موافقش بودن
بعد من و ف دیشب واسه خنده و از سر بیکاری
رفتیم رای مخالف دادیم
میخواستیم امشبم پسش بگیریما
بعد الان نماینده مون که خیلیم باهاش رو دروایسی داریم
اومده باهامون مذاکره
که رای مونو پس بگیریم و موافق شیم چون اجرا شدنش به امضای تک تک بچه ها نیاز داره
الان ما هم مجبوریم الکی ادای مخالفایی که به احترام نماینده موافق شدن در بیاریم‍♀️‍♀️‍♀️
با وجود اینکه می‌توان برخی از بررسی‌های سئوی رقبا را به صورت دستی انجام داد؛ اما استفاده از ابزارهای مخصوص این کار می‌تواند به افزایش کارآمدی، جامعیت و تأثیرگذاری اقدامات شما کمک کند.
وب سایت SEMrush ابزار قدرتمندی برای تجزیه و تحلیل وب سایت ها به کار گرفته که میتوانید از آن استفاده کنید.
5 مورد از قابلیت‌های SEMrush برای غلبه بر رقبا عبارتند از:
• نظارت بر تغییرات رتبه کلمات کلیدی برای دامنه‌های مختلف• شناسایی برگه‌هایی که بیشترین ترافیک را
اهمیت شناخت رقبا در همه ابعاد سئو مخصوصاً در بک لینک ها اهمیت دارد. این پیوندهایی هستند که به وب سایت شما می آیند. با استفاده از بک لینک به رقبا ، می توانید ایده ها و نحوه استفاده از پیوندها را نیز در نظر بگیرید و آنها را به خودتان تبدیل کنید. اگر از …The post بک لینک ها و نحوه پیوستن آنها با سئو appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3d8WDAR
مشاهده مطلب در کانال
♦️ ۸۶.۴ درصد تهرانی‌ها موافق افزایش محدودیت‌های کرونایی هستند
علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت:
در یک نظرسنجی ۸۶ و ۴ دهم درصد جامعه آماری اعلام کردند که با اعمال محدودیت‌های بیشتر که سلامت آنها را تضمین کند، موافق هستند.
در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۰ مورد جدید از مبتلایان به این بیماری را در استان تهران داشتیم که در بخش‌های عادی بیمارستان‌ها و ۸۰ مورد در بخش‌های ویژه بستری شده‌اند./مهر
بالاخره موفق شدم 54 عدد وبلاگ به روز شده رو بخونم و 
در صورت داشتن نظر مفید، کامنت بذارم و 
در صورت موافق بودن لایک کنم و
در صورت موافق نبودن دیسلایک کنم و ( البته تا حالا پیش نیومده دیسلایک بزنم،صرفا جهت جور شدن قافیه گفتم :)) )
مرسی که انقد هستید و همتون از من بهتر مینویسید و جذاب ترید و واژه ها زیر دستون یه جور دیگه ای تایپ میشن
بعدا نوشت :
تو همین فاصله تایپ کردن و انتشار این پست سه تا ستاره طلایی اون بالا روشن شد :/ :))))
بر اساس بررسی های انجام شده 3 اشتباه اصلی در بازاریابی مصالح ساختمانی عبارتند از:

1- تمرکز بر رقبا و نه بر مشتری!
خیلی
از شرکت های ساختمانی، بجای آنکه تمرکزشان بر شناخت مشتری و نیازهای او
باشد، کاملا تمرکزشان را روی رقبا گذاشته اند و تمام انرژی شان صرف این می
شود که چطور به محصولات و خدمات جدید آنها واکنش نشان دهند.
راهکار:
تمرکز اصلی تولیدکنندگان مصالح و تجهیزات ساختمانی باید بر روی مشتریان
باشد، چون آنها خریداران شما هستند، نیم نگاهی ه
یه غلطی کردم ... خودمم توش موندم:) نمیدونم چجوری جمعش کنم.
به یه نفر پیشنهاد دادم بیاد گروه فیزیوپات، بچه ها اول موافق بودن. هنوزم هستن. منتها دوستم موافق نیست:) . و قبلا هم به من گفته بود جایی که اون باشه من نیستم. با اون یکی هم رودرواسی دارم. چه کنم؟:))))
میدونم من نباید خودمو جلو مینداختم و حداقل من نباید پیشنهاد میدادم. ولی خب غلطیه که کردم:). نظرتون چیه؟
پ‌.ن : برای اون نفر پلن b هست گروه ما. بچه ها هم میدونن. قرار بود بره یه جای دیگه، ولی گویا از اون
در هر کلمه ای که مدنظرمون هست به صفحه اول بیاییم/

برندسازی: اینکه بتونیم در سرچ ها بالای صفحه باشیم. بیشتر دیده شدن یکی از شرط های برند سازی است.

پیشی گرفتن از رقبا: اینکه در سرچ کلمات و بازدید از رقبا بالاتر باشیم.

جذب مخاطبان بیشتر: اینکه بتونیم در سرچ نیاز مشتری در رتبه اول باشیم و بتوانیم مشتری را جذب کنیم.

جذب مشتریان هدفمند بیشتر: توضیحاتش در بسیاری از موارد با توضیحات بالا یکی است.

کسب در آمد بیشتر: کاملا واضح هستش نیازی به توضیح 
فواید بازاریابی محتوا 

در این روش از بازاریابی صاحبان کسب و کار و شرکت ها در ششبکه های اجتماعی عضو شده و با اشتراک گذاری محتوا ؛ تصویر ؛ ویدئو و دیگر روش ها سعی می کند که نظر کاربران را به خود جلب کنند. 
باعث دیده شدن برند شما در بین رقبا و بهبود دانش و شناخت رقبا و مخاطبان از برندتان  و ایجاد روابط پایدار با مشتریان و وفاداری و اعتماد بین مشتریان موجود و بالقوه و هم چنین رشدترافیک بازدید می شود ؛ شما قدرت و اعتبار پیدا می کنید و به مشتری
هر حرفه ای سئو موافق است که یک روش سئو کاملاً برهنه یک معامله بن بست است. SEO این ماموریت را سریعتر و آسان تر می کند و وقت گیر و خسته کننده است. تعداد زیادی ابزار جستجوگرها وجود دارد که برای دستیابی به اهداف بهینه سازی وب سایت طراحی شده اند. آنها به شما …The post 6 ابزار رایگان SEO برای تقویت فعالیت SEO خود appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2KRonhb
مشاهده مطلب در کانال
چه چیزی باعث می شود برخی لوگوهای شرکت ها ماندگار شوند؟ چگونه می توان یک شرکت طراحی لوگو در کرج را برای این منظور انتخاب کرد؟
در این مقاله به دو مقوله می پردازیم و توضیح خواهیم داد که چطور یک لوگوی خوب و در شان برند خود طراحی و انتخاب نمایید. همواره انتخاب لوگو برای شرکت های نوپا سخت و دشوار است چون با انتخاب طرح نهایی برند آن شرکت در بین رقبا باید بدرخشد.
شما باید در انتخاب طراح لوگوی خود وسواس بیشتری داشته باشید چون وجه تمایز شما با سایر رقبا
دیشب درمورد اینکه کی بریم دانشگاه تو گروه حرف میزدیم و جالب اینجا بود ک همه با هم موافق بودیم اما بچه ها محض احتیاط یک نظرسنجی گذاشتن تا همه شرکت کنن و کسی جانمونه. اتفاقا تو نظرسنجی هم همه با هم موافق بودن اما همون وجود گزینه ی دوم باعث شد ز بیاد تو گروه دخترونه و شروع کنه ب داد و بیداد ک چرا میخاین زودتر برین و چرا با بقیه هماهنگ نیستین و توهین کرد..من هم ک دلم پر بود از این طرز رفتارای بچگانه اش باهاش بخاطر لحن صحبتش دعوا کردم و....اونم بدتر با
من به عنوان یه پسر بدشانس، 27 -28 ساله، کارمند بیمه شده بخش دولتی، با درآمد مکفی و خونه و خانواده فرهنگی ، متنفر از سیگار و دود و ... هر جایی به همراه خانواده برای خواستگاری رفتم بعدش تلفنی جواب رد دادن با این دلایل :
1. قصد ادامه تحصیل داریم ( در حالی که من موافق ادامه تحصیل تا دکتری طرف های مقابلم بودم )
2. افکارشون با هم سازگار نبوده ( در حالی که من روشنفکر و موافق احترام به عقیده طرف مقابلم بودم )
ادامه مطلب
به گزارش صدای جویا از اصفهان، صبح امروز 11 آبان ماه 1398 حمید فرهنگ با 7 رأی موافق شهردار جدید شاهین‌شهر شد.
  به گزارش صدای جویا از اصفهان، صبح امروز ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸ حمید فرهنگ مدیر سابق منطقه ۵ شهرداری اصفهان با ۷ رأی موافق شهردار جدید شاهین‌شهر شد.
پس از گذشت ۸۰ روز، سرانجام از میان دو گزینه عبدالرسول امامی و حمیدرضا فرهنگ برای تصدی مدیریت شهری شاهین شهر، حمیدرضا فرهنگ توانست نظر همه اعضای شورای شهر برای تصدی این سمت به سوی خود جلب کند.
در 

تمایز بیمه زندگی سرمد با دیگر رقبا

زمانی که فرد زیر 18 سال است قطعا" نمی تواند بیمه نامه تهیه کند،به همین دلیل قیم او مانند پدر یا مادر به عنوان بیمه گذار
برای بیمه نامه تهیه می کنند.اگر به هر دلیلی این بیمه گذار فوت نماید در شرکت های دیگر قیم جایگزین تصمیم میگیرد که این بیمه نامه ادامه یابد یا نه، که معمولا کسی مانند پدر و مادر دلسوز نبوده و بیمه نامه ادامه نمی یابد، اما در سرمد این خود شرکت است که تا 20 سال قیم بچه شده و بیمه نامه را ادامه می
شاید در ظاهر پاسخ به این سوال ساده به نظر برسد. اما اگر تجربه راه‌اندازی یک کسب و کار را داشته باشید می‌دانید که پاسخگویی به این سوال کار ساده‌ای نیست و نیازمند صرف انرژی قابل توجه در زمینه‌های گوناگون است. مطالعه و بررسی بازار (رقبا موجود در بازار، قیمت محصول یا خدمات رقبا و…)، مطالعات مالی (هزینه، سرمایه اولیه مورد نیاز و…) مطالعات اقتصادی (نقطه سر به سر و…)، مطالعات فنی از جمله مطالعاتی است که در زمان راه‌اندازی هر کسب و کار تازه باید ص
دریافت الکسا رایگان 
دریافت الکسا رایگان کاملا رایگان 
با اکانت الکسا آمار و اطلاعات ارزشمندی از سایت خود و رقبایتان بدست آورید
اکانت الکسا ابزاری کارآمد برای بررسی رقبا
الکسا دیگر تنها ابزاری برای رتبه بندی سایت‌ها نیست، بلکه ابزاری قدرتمند و کارآمد برای آنالیز سایت در راستای اهداف بیزینس شماست. با کمک اکانت الکسا می‌توانید رقبای سایت و بیزینس خود را بشناسید و وضعیت خود را در مقایسه با رقباء بررسی کنید و ببینید که آنها در چه زمینه‌ها
آموزش سئو کاربردی
امروز دیگر اهمیت سئو بر هیچ کس پوشیده نیست و نیازی به تکرار اهمیت این موضوع وجود ندارد. امروز همه میدانند بودن در رتبه های بالای گوگل میتواند کسب و کارشان را به سود و درآمد هنگفتی برساند و چه بسیار شرکتهای کوچک که فقط با بودن در رتبه های برتر گوگل به شرکتهای بسیار بزرگ و موفق تبدیل شده اند.
بسیاری از وبمستران سئو را فقط تلاش برای رتبه گرفتن در گوگل میدانند و تمام تلاش خود را بر روی گوگل میگذارند. ولی واقعیت این است که سئو زما
امروزه با گسترش شهرها و پیشرفت تکنولوژی تجارت الکترونیک از جایگاه بهتری برخوردار شده ونیاز به طراحی سایت بیش از همیشه اهمیت پیدا کرده است. طراحی فروشگاه اینترنتی نیز به دلیل در دسترس بودن در هر زمان و هر مکان در نزد مخاطبان، طرفداران بسیاری دارد. یکی از مهمترین نگرانی های مدیران وب سایت های فروشگاه اینترنتی این است که بتوانند رتبه مناسبی در موتورهای جستجو داشته باشند تا خریداران از طریق جستجو بتوانند آنها را پیدا نموده و خرید خود را ان
دریافت
حجم: 8.24 مگابایتتوضیحات: Tubemate نام یکی از اپلیکیشن های دانلود از یوتیوب است که شما را قادر میسازد هر کدام از ویدیو های سایت یوتیوب را که میخواهید در سایت تماشا میکنید را در همان لحظه دانلود کنید. این برنامه یکی از پر طرفدار ترین دانلودر های یوتیوب موجود در بین سایر نرم افزار های مشابه است و رابط کاربری آسان و دانلود سریع فیلم با کیفیت های مختلف آن موجب این امر شده است. به کمک این نرم افزار شما میتوانید با سرعت فوق العاده بالا ویدیو ها را
روش سوم : بازسازی لینک های شکسته
این روش یکی از بهترین تکنیک های لینکسازی سئو ودرعین حال سرگرم کننده ترینشان است.
برای این کار افزونه کورم check my links را بر روی مرورگر خود نصب کنید.
سپس پست های بلاگ رقبا را با این برنامه چک کنید و لینک های شکسته آن را پیدا کنید .
لینک های صحیح با رنگ سبز و لینک های شکسته با رنگ قرمز نمایان میشوند.
حالا تمام کاری که نیاز هست انجام بدهید ، ارتباط گرفتن با مدیر سایت رقیب و مطلع کردن او از وجود لینک های شکسته درسایتش و ج
راستشو بخواید، اگه یه موقعی بچه‌دار بشم، از همون اول اول منتظر اون روزی‌ام که جلوم وایسته و بگه «مامان، در مورد این موضوع باهات موافق نیستم.‌ راه درست‌تر اینه که فلان کار رو انجام بدیم.»این اتفاق، تو هر سنی که بیفته، نقطهٔ عطف مادر/پدر بودنه به نظرم...
 *من با گرانی بنزین موافقم و دلیل های خودم رو دارم که دوتا شو این جا
می نویسم:
1-کم تر خودرو تو اتوبان ها و جاده ها حرکت می کنه و کمی آلودگی شهرهای
بزرگ کم تر می شه
2-از وسایل حمل و نقل عمومی بیشر طرفداری می شه و این باعث می شه
بهشون بیشتر رسیدگی کنند تا بتونند خدمت خوبی به مردم برسانند.
و....
و* با کار و روش اعتصاب گرها موافق نیستم، روششون و طرزکارشون
اون ها رو از هدف اصلیشون دور می کنه.
مثلاً با آتش زدن تعدادی اتوبوس واحد در اصفهان چه ضرری به
دولت
خیلی از رفتارها و تصمیماتی که ما انسانها می گیریم تحت فشار اطرافیان و اثر جامعه ای که در اون هستیم گرفته میشهه.
ممکنه ما اصلا با یک خواسته موافق نباشیم اما نتونیم نه بگیم.
این مقاله رو از دست ندید 

مهارت نه گفتن ، 4دلیلی که برای مردم سخت است نه بگویند 
هر کسب و کاری سختی های مربوط به خودش را دارد، در هر کاری اگر می خواهید از رقبا جلو بزنید و به موففقیت برسید باید به صورت شبانه روزی تلاش کنید. پرورش قرقاول نیز مانند هر شغل دیگری نیاز به تلاش، تحقیق و مطالعه و شناسایی بازار دارد. اگر شما تلاشی کمتر از رقبا داشته باشید قطعا اونا از شما جلوترند. اگر مطالعه کمی دارید و آن چنان با بیماری ها و خلق و خوی قرقاول ها آشنایی ندارید باز باید بگم که رقیب تون از تون جلو تره و اگر هم بازار قرقاول ها را نشناسی
من وهمسرم هردو موافق هستیم که توافقی طلاق بگیریم ولی در مورد هیچ چیز فعلا توافق نکرده ایم 
میخواستم بدونم اگه توافقی اقدام کنم بعد از جلسات مشاوره میتونم اقدام کنم در مورد حق و حقوقم؟ در روز دادگاه یا توافقی یعنی زن هیچ ادعایی دیگه نمیتونه داشته باشه
فرآیند بهینه سازی سایت ها به کمک ابزاری انجام میگیرید که داده های بسیاری را در اختیار متخصصین ان کار قرار میدهند. همانطور که الگوریتم های رتبه دهی موتورهای جستجو پیشرفت می کنند،  ابزار سئو نیز روز به روز بیشتر توسعه می یابند.  یکی از این ابزار SEO PowerSuite است.
سئو پاور سوئیت یک بسته است که می تواند به شما برای هر عامل جستجوگرها کمک کند تا بتوانید عملکرد کلی یک وب سایت را بهبود بخشید.
این نرم افزار سئو سایت شامل 4 نرم افزار زیرمجموعه می باشد:
Rank Track
عصر امروز علیرضا جهانگیری با هفت رای موافق رئیس شورای اسلامی دوره پنجم شهر شاهین‌شهر شد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، عصر  امروز ۲ مهرماه ۱۳۹۸ تکلیف رئیس شورای اسلامی شهر شاهین شهر بعد از مدت یک هفته از رفتن نرگس السادات موسوی و آمدن مجدد علی فتحی به جمع اعضای شورای اسلامی این شهر مشخص شد.
در ادامه علیرضا جهانگیری توانستند با هفت رأی موافق (علی فتحی، اسماعیل فرهادی، مهرداد مختاری، حسین ابراهیمی ناغانی، سجاد قهرمانی فرد، پر
دانلود صوت این جلسه:
خلاصه جلسه یکم :

بهترین طب اجرای دستورات وحی است ومطالبی که خداوند از طریق وحی به رسول او آموزش داده است.
در کلام معصومین سلامتی یک پایه اساسی در زندگی بشر است.
شاید مهمترین نعمت بعد از ایمان به دین ، نعمت سلامتی است.
روایت: اگر پنج چیز برای شخصی نباشد او زندگی آرام وسعادتمند و خوش نخواهد داشت:1-صحت (سلامتی) ۲-امن (امنیت) ۳-غنا (بی نیازی باشد و نیازمند به دیگران نباشد) 4-قناعت ۵-انیس موافق(همسر و یا دوست و رفیق موافق و همراه)
بنظرم خیلی پولدار شدن فقط اولش سخته .
به شدت موافق با این جمله هستم که میگن " پول ، پول میاره "
فقط سرمایه اولیه به دست اوردن کمی سخته ..
وگرنه شما با سود کسب و کارت همزمان به کسب و کار دیگه راه بنداز !
یا کسب و کارتو زنجیره ای کن ..
کم کم میشی پولدار ..
یکم دیگه که بگذره  میشی خیلی پولدار !
 ابزار‌ها و روش‌هایی که برای دانلود کامنت های یک پیج اینستاگرام  می توانیم استفاده کنیم از یکی از سریع ترین و نامحدودترین سرویس های دانلود کامنت اینستاگرام، نئولایز است. به طوری که در حداقل زمان امکان دانلود تعداد بسیار بالایی کامنت را برای شما فراهم می‌کند.نئولایز برای بیش از ۱ میلیون کامنت اینستاگرام تست شده و بدون هیچ مشکلی امکان دانلود این تعداد را دارد.روش استفاده از نئولایز به این صورت است که در بخش صفحه رقبا آی دی پیجی که قصد داری
خب! حاج آقا امشب پیامک دادن :
سلام.
راستش پدرم به دلیل اینکه روی شغل(نه درآمد زیاد) و سربازی حساس هستند، موافق نیستند. بنده هم با نظر ایشون موافقم.
انگار که دنیا و آخرت رو با هم یکجا به پدر و مادرم بدن شاد شده بودن خونوادم! پدرم گفت اصلا تو فکر نری ها. بشین درس فرداتو بخون!
ادامه مطلب
با سلام
آیا با تغییر در برنامه زندگی موافق هستید؟ یعنی اینکه مثلا روزی یکساعت زبان بخونیم و... که بعدا حسرتش رو نخوریم. اگه موافقید استارتش رو بزنید.
شاید این کار سبب شه که بیشتر اعتماد به نفس و... داشته باشیم.
اگه مثال هم بزنید تا من و دیگران دوستان هم استفاده کنیم خیلی عالی میشه.
به امید موفقییت ...
یاعلی
چلسی و آرسنال با برتری مقابل رقبا به فینال لیگ اروپا راه یافتند تا جمع
انگلیسی های حاضر در فینال رقابت های اروپایی تکمیل شود. به این ترتیب نه
تنها در فینال لیگ قهرمانان و فینال لیگ اروپا، یک جدال تمام انگلیسی
خواهیم دید، که در سوپر جام اروپا نیز این چنین خواهد بود.
گفت اطلاعاتتون از هم ناقصه
گفت ۶ ماه نامزدی بذارید 
یکی از چیزهایی باید بررسی شه شغله 
تو خونه بابا و مامان میگن این کار درست حسابی نداره 
خودش موافق نبود با دوره ی آشنایی 
می گفت چی میخواین از توش دربیاری؟ (به من) 
می گفت من اول بررسیمو می کنم وقتی انتخاب کردم تا تهش هستم 

خدایا 
این چه امتحانیه؟ 
مامان و بابا واقعا مخالفن
خواهرم میگه مثل اون یکی خواهرمون نشه که چون پسر میخواست اومد خواهرمونو خر کرد 

نمی دونم 
مغزم اصلا کار نمی‌کنه 
تکنیک های سئو و بهینه سازی
آیا می خواهید بدون هیچ هزینه ای لینک های با کیفیت ماندگار بسازید؟آیا می خواهید لینک هایی برای سایتتان بسازید که گوگل به شما رتبه بهتری بدهد؟آیا می دانید مهمترین فاکتور برای کسب رتبه در گوگل داشتن بک لینک با کیفیت است؟

لیست این دوره اموزشی :

۱- فیلم ساخت لینک در ۲۰ سایت با آتوریتی بالا.
۲- کار با گوگل پلاس به صورت عملی و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت.
۳- فیلم آموزش ورود اطلاعات به صورت سئو شده به سایت.
۴- کار با یک ابزار
اگر ارزش شما نزد خودتان به این بستگی دارد که دیگران چقدر برای شما ارزش قائل می شوند، به احتمال زیاد جزو آن دسته از افراد هستید که تمام زندگی شان را وقف راضی نگه داشتن دیگران می کنند. 
لازم نیست همه از شما خوششان بیاید یا با سبک زندگی شما موافق باشند. نکات خوب و بد انتقادات دیگران را مد نظر قرار دهید، اما هیچ گاه اجازه ندهید ارزش شما را کس دیگری تعیین کند.
تکنیک های سئو و بهینه سازی
آیا می خواهید بدون هیچ هزینه ای لینک های با کیفیت ماندگار بسازید؟آیا می خواهید لینک هایی برای سایتتان بسازید که گوگل به شما رتبه بهتری بدهد؟آیا می دانید مهمترین فاکتور برای کسب رتبه در گوگل داشتن بک لینک با کیفیت است؟

لیست این دوره اموزشی :

۱- فیلم ساخت لینک در ۲۰ سایت با آتوریتی بالا.
۲- کار با گوگل پلاس به صورت عملی و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت.
۳- فیلم آموزش ورود اطلاعات به صورت سئو شده به سایت.
۴- کار با یک ابزار
loss-leader pricing
قیمت گذاری با محوریت کالاهای زیان آور
♦️retailers(supermarkets) often offer some items at a very low price that isn't profitable, to attract customers who then buy more products which are profitable.
توضیح: در این روش کالاهایی که سود آور نیستند با زیان یا در نقطه سر به سر بفروش می روند با این استراتژی,  مشتریان علاوه بر کالاهای فوق, کالاهای دیگر را خرید می نمایند که برای شرکت سود آور است.
odd pricing
قیمت گذاری با اعداد 99 یا 95
خیلی از تولید کنندگان بطور مثال بجای 30،000 تومن قیمت گذاری کالا، از قیمت 29،950 توما
شرکت ژاپنی تویوتا بنا دارد فناوری‌های هیبریدی خود را به‌منظور گسترش
تولید خودروهای سلول سوختی، هیبریدی و برقی به‌صورت رایگان در اختیار رقبا
قرار دهد.این خودروساز اعلام کرده است که مجوز دسترسی به حداقل ۲۴ هزار
اختراع ثبت شده در زمینه فناوری‌های مربوطه را صادر می‌کند.
ادامه مطلب
در میان اتوبان سوار ماشین در حال حرکت. به آن که  آهسته‌تر از ما می‌راند، می‌گوییم: گاریچی برو کنار راه رو بند آوردی!  و آن که پشت سرمان چراغ و بوق می‌زند که راه بدهیم و از ما سبقت بگیرد، می‌گوییم: چه خبرته سر آوردی! مگه میدون مسابقس؟! (البته چون خانواده درون ماشین است، از الفاظ رکیک و کاف دار استفاده نمی‌کنیم).
این یک نمونه از حق به جانبی ما است، اگر کمی دقت کنیم؛ نمونه‌های زیادی از این حق به جانبی پیدا می‌کنیم. نمی‌دانم چرا همیشه خودمان را
کلیپی را دیدم که اصلا باورم نمیشه. یکی در صدا و سیما به یک کارگردان گفت شاید شما دوست داشته باشی خودت و دخترت در اختیار داعش قرار بگیری!!!!!
واقعا نمی فهمم. یعنی چی؟

آخه چرا ما باید اینطور علنا این حرفهای نادرست و زشت را بر زبان بیاوریم؟!

چرا بذر نفاق می پاشیم. ما همه ایرانی هستیم. شاید با نظرات هم موافق نباشیم ولی دشمن هم نیستیم. 

امیدوارم سریعا عذرخواهی کند و همه با هم در کنار هم مشکلات را پشت سر گذاریم
در این وبلاگ هم از معتقدین به فلسفه و عرفان مطلب میذارم هم از مخالفین فلسفه و عرفان. قضاوت با شما.
البته خودم موافق فلسفه و عرفان هستم.
از شخصیت ها و اعتقادات متفاوت مطلب میذارم. شما سعی کنید با تحقیق و دقت حق رو انتخاب کنید.
در ضمن اگر نظری و پیشنهادی و انتقادی نسبت به سایت دارید و مطلب خاصی رو میخواید که در وبلاگ نیست حتما لطف کنید بگید.
1⃣ تحقیق کلمه کلیدی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب
2⃣ نوشتن یک عنوان جذاب و حاوی کلمه کلیدی (جذاب یعنی مثلا شامل عدد – سال – عبارات جذاب مثل آموزش، رایگان، جامع، دانلود، ویدیو و …)
3⃣ ایجاد URL حاوی کلمه کلیدی (فارسی یا انگلیسی بودن یو ار ال تفاوتی نداره. اگه هم انگلیسی مینویسید عبارت کلیدی رو ترجمه شده قرار بدید.
4⃣ داشتن تگ H1 و H2 جذاب و حاوی کلمات کلیدی (H1 میتونه با تگ تایتل یکی باشه. در پوسته های استاندارد وردپرس به صورت پیش فرض همین اتفاق میفت
نگاهی به اشتغال خانم‌ها
اشاره: ما با اشتغال خانم‌ها مخالف نیستیم، اصلا. بلکه ایشان را به کارهای موافق فطرت و طبیعت‌شان تشویق می‌کنیم. نیز به این‌که کارکردن، حس مفیدبودن را در خانم‌ها تقویت می‌کند، توجه داریم. نیز برخی از شغل‌ها را مخصوص خانم‌ها می‌دانیم، که روا نیست آقایان در آن‌ها ورود کنند. این دیدگاه ما را در نظر بگیرید و اکنون سخن این دختر شاغل را بخوانید: من شاغل بودم و هستم. خواستگاران زیاد و خوبی داشتم که با اشتغالم موافق نبودن
..::هوالرفیق::..
اینقدر مطلب تو ذهنم هست که نمیدونم از کجاش شروع کنم؛ با دیدن استاتوس محمد گفتم بزار با همین بریم جلو:
«بدترین چیز تو دنیا وابستگیه، به هر چیز و هر کس اگر وابسته باشی زور می‌شنوی و نمی‌تونی کاری کنی. یک روز باید وابستگی‌ها رو برید و به آتیش کشیدشون، اون روز همه باید بترسن ازت!»
این که متن استاتوس را نوشتم برای این بود که امانت را رعایت کرده باشد، نه آنکه با همه‌ی آن موافق باشم...
ادامه مطلب
نسل های آینده بشر مدیون اونهایی هستند که در قبال جامعه و تمدن بشری احساس مسئولیت می کنند. (این جمله رو من زیر یکی از کامنت‌های پست قبلی نوشتم) بقیه کامنت های دوستان هم انصافا مطالب خوبی داشت. پیشنهاد می کنم یه مرور بکنید. همچنین پیشنهاد می‌کنم نظرات مخالف یا موافق خود با کامنت ف.الف و جواب من به او را بنویسید تا تضارب آرایی صورت بدهیم.
یک‌روزی با برادرم رفته بودیم خرید شب عید. بله. من با برادرم خرید لباس می‌روم. شاید کمی نامتعارف بنظر برسد. به هرحال، صحبت‌هایمان حین قدم زدن در پیاده‌روها به محدودیت‌های من کشید. به نوجوانی‌ام. به اینکه از لحاظ دختر بودن و بخاطر جوّ (نسبتاً؟) مذهبی خانواده، یک‌سری چیزهایی بر من تحمیل می‌شود. برادرم حرف‌هایم را قبول می‌کرد و می‌گفت خودش با اینکه هر وقت بخواهم باید بتوانم بروم بیرون، موافق است. ولی در عین حال هر دو دقیقه یکبار یادآوری می
کاهش رتبه وب سایت در گوگل
افت جایگاه تارنما در گوگل ممکن است برای هر کسب و کاری چهره دهد . هیچ کسب و کاری نمی تواند به صورت مستمر و تضمینی مرتبه ثابتی در گوگل داشته باشد و عوارض زیادی برای این قضیه موجود هست که در‌این مقاله به مهم‌ترین و رایج ترین این عوارض پرداخته ایم .افت جایگاه تارنما در گوگل , مورد فراوان نگران کننده ای نیست و اگر به صورت هوشمندانه استدلال یا این که عارضه ها آن را متوجه گردید , خلل قابل جبرانی ا
فروش ورق های ام دی اف ایزوفام رنگی با 100 ها رنگ و طرح با تنوع شرکت های مختلف و قیمت های مناسب جهت استفاده در دکوراسیون منزل و محل کار و همچنین کابینت اشپزخانه
شرکت ایزوفام فروش و پخش ورق های هایگلاس و ام دی اف ایزوفام در تهران
ایزوفام اولین برند ایرانی مطرح با کیفیت بین رقبا در صنعت چوب ایران
09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

فروش ورق های ام دی اف ایزوفام رنگی با 100 ها رنگ و طرح با تنوع شرکت های مختلف و قیمت های مناسب جهت استفاده در دکوراسیون منزل و محل کار و همچنین کابینت اشپزخانه
09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

09194260919 09109214318
02133288705 02133288706

وقایع صبح عاشورا و چگونگی شروع واقعه عاشورا

چون شب عاشورا به پایان رسید و سپیدة روز دهم محرم دمید حضرت سیدالشهداء علیه السلام نماز بگذاشت پس از آن به تعبیه صفوف لشکر خود پرداخت و به روایتی فرمود که تمام شماها در این روز کشته خواهید شد و جز علی بن الحسین (ع) کس زنده نخواهد ماند و مجموع لشکر آن حضرت سی و دو نفر سوار و چهل تن پیاده بودند و به روایت دیگر هشتاد و دو پیاده، و به رواتی که از جناب امام محمد باقر علیه السلام وارد شده چهل و پنج نفر سوار
سفر تجاری شما سری جدیدی از Story Missions را نیز به صورت انفرادی و یا با Posse خود ارائه می دهد ، زیرا مگی فیک به شما در ساختن شغل خود کمک می کند و در این راه کمی انتقام می گیرد. هر ماموریتی برای پیشبرد مشاغل خود از مزایایی برخوردار است ، زیرا رقبا را از بین می برید ، دستور العمل های جدید را یاد می گیرید و یک مشتری ثابت ایجاد می کنید. با توسعه مخلوط های مختلف و توزیع در پنج ایالت ، بنگاه اقتصادی خود را گسترش دهید. همچنین می توانید با گسترش دادن کار شخصی خود
هزار بار سلام 
اگر بدانید چقدر دلم برایتان تنگ شده بود.
راستش را بخواهید این روزها گاهی نکته‌ای، فایل صوتی دلنشین یا تصویر الهام بخشی به دستم می‌رسد و جایی را ندارم که با شما به اشتراک بگذارم. ضمن اینکه دسترسی‌ این روزهای من به تلگرام راحت‌تر از وب است و تا جایی که خاطرم هست دوستان هم عمدتا با تلگرام موافق بودند. تا وقت فراغت بیشتر، نکته‌ها و فایل‌ها را در کانال برایتان می‌گذارم. 
محتاج دعایتان هستم 
+https://t.me/Koochakebozorg
امروزه شاهد سبک جدید از مداحی هستیم که به سبک "شور" معروف است، در این سبک ذکر گفتن یکی از اصلی ترین بخش‌های مراسم است.برخی افراد و گروه‌ها از همان ابتدا مخالف ذکر گفتن بودند و برخی هم موافق، در ادامه این مطلب به نحوه ذکر گفتن اصولی در هیئت و حکم شرعی ذکر گفتن از دید مراجع تقلید پرداخته‌ایم.
ادامه مطلب
روش تمرینی است که ترکیبی از دو تمرین می باشد و هر تمرین درست بعد از تمرین دیگر اجرا می شود. مزیت این تمرین ذخیره زمان و تمرین با شدت بالاست. بدنسازان ورزیده و پیشرفته اغلب فشار تمرینی خود را به کمک این سیستم افزایش می دهند.در سیستم تمرینی سوپرست دو حرکت متفاوت برای دو و یا چند گروه عضلانی بدون استراحت مابین اجرا می شود.
سه مفهوم تمرینی برای سوپرست وجود دارد :
تمرین عضلات آنتاگونیست : استفاده از عضلات  مخالف.
برای مثال : جلو بازو و پشت بازو (تمری
دوربین X1D هاسلبلاد
دوربین X1D هاسلبلاد بدون آینه
 اولین دوربین بدون آینه قطع متوسط دنیاست.بدون شک در میان رقبا از طراحی بسیار دقیق ، زیبا ، سبک و خوش دست برخوردار است.مدل ارتقا یافته این دوربین، مدل ( X1D II 50 C ) است که با اصلاحات و ویژگی های جدید تولید شده است.

در میان رقبا ، انتخابی بی جایگزین برای عکاسانی است که می خواهند دوربین های قطع متوسط را تجربه کنند .به نظر می رسد شرکت هاسلبلاد با سیاست افزایش ندادن رزولوشن این دوربینِ ارتقا یافته (به ۱۰
صرف نظر از اینکه ما با جهان بینی، ارزش ها، شیوه نگرش و نحوه عملکرد فردی و اجتماعی روحانیت شیعه، موافق یا مخالف باشیم، نمی‌توانیم این نکته را به منزله یک واقعیت نادیده انگاریم که این قشر، اصیل‌ترین قشر اجتماعی به لحاظ قدمت و وجاهت اجتماعی است که در کشور ما ایران وجود دارد و یگانه قشری است که می‌تواند اصالت تاریخی، ریشه‌های تاریخی و پیوستگی تاریخی خود را با سند و مدرک مکتوب ارائه نماید.بیژن عبدالکریمی، ما و جهان نیچه ای، ص۳۹،
دوربین مدار بسته های‌لوک، یکی از قوی‌ترین و جدید‌ترین شاخه از برند معتبر دوربین مداربسته هایک ویژن در حوزه نظارت امنیتی می‌باشد، که در سال 2018 در بازار معرفی شد. های‌لوک را می‌توان در زمره‌ی یکی از با کیفیت‌ترین دوربین‌ های مدار بسته ارزان در میان سایر رقبا به حساب آورد. در این مقاله به بررسی دوربین مدار بسته های‌لوک می‌پردازیم.
ادامه مطلب
سلام ما در زمینه چاپ عکس فعالیت داریم
 مزیت ما با دیگر رقبا این هستش که ما چاپ عکس را در کمترین زمان ممکن چاپ میکنیم و مشتریان عزیز ما میتوانید عکس داخل گوشی بفرستند و ما براشون چاپ کنیم اسم سایت ما nooreghaem.com هستش و اسم پیچ ما noor_eghaem هستش باز اگر سوالی هست بفرمایید

مزیت ما با دیگر رقبا این هستش که ما چاپ عکس را در کمترین زمان ممکن چاپ میکنیم و مشتریان عزیز ما میتوانید عکس داخل گوشی بفرستند و ما براشون چاپ کنیم اسم سایت ما nooreghaem.com هستش و اسم پیچ ما noor_eghaem هستش باز اگر سوالی هست بفرمایید

اگر موافق تدبیر من شود تقدیر

چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر.
حافظ
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
2444 - «محمد توحیدی» روحانی‌نمایِ
عراقی‌تبارِ متولد ایران که ساکن استرالیا است، از دیدار خود با «ربع
پهلوی» خبر داد و از این ملاقات ابراز خوشحالی کرد.این آخوند مروج اسلامِ آمریکایی که از مریدان «صادق شیرازی» می‌باشد، از سویی مخالف حجاب‌اسلامی و از سویی دیگر موافق قمه‌زنی است!منبع: yon.ir/mzdr101
دانلود فایل اصلی
سرامیک Ayanmo یک پوشش نانو  رنگ بدنه خودرو بسیار عالی است که در برابر مواد شیمیایی، آب و هوا، خاک، UV، مرطوب و خراش محافظت می شود. با حداکثر درخشش و نهایی Wetlook Shine. و حداکثر حفاظت و ماندگاری! در Glass Coating Ayanmo یک عنصر خاص وجود دارد که سختی و انعطاف پذیری را به آن می دهد. درخشش عمیق تر و اثر الماس شیشه، سبک اتومبیل را نسبت به رقبا افزایش می دهد. این پوشش نیمه دائمی سطح بالا فقط می تواند توسط نمایندگان آموزش دیده و انتخاب شده مورد استفاده قرار گیرد.می وین
دوربین مدار بسته های‌لوک، یکی از قوی‌ترین و جدید‌ترین شاخه از برند معتبر دوربین مداربسته هایک ویژن در حوزه نظارت امنیتی می‌باشد، که در سال 2018 در بازار معرفی شد. های‌لوک را می‌توان در زمره‌ی یکی از با کیفیت‌ترین دوربین‌ های مدار بسته ارزان در میان سایر رقبا به حساب آورد. در این مقاله به بررسی دوربین مدار بسته های‌لوک می‌پردازیم.
ادامه مطلب
تابستون قشنگم خوش اومدی.
دلم میخواست با یک دنیا عشق به استقبالت بیام!
ولی ببخش که یه مقدار خسته و بی حوصله بودم...ولی این دلیل نمیشه دوستت نداشته باشم!
دلم میخواد تمام روزاتو به رنگ سبز و صورتی نقاشی کنم...به رنگ بستنی قیفی هایی ک فقط تو میدونی چقدر میچسبه!به رنگ هوای صبح وقتی پنجره رو نیمه باز میزارم و تو رو نفس میکشم!
دلم میخواد تمام روزاتو جشن بگیرم و از کنار تو بودن لذت ببرم :)
تابستون قشنگم!موافق زندگی کردن هستی؟ :)

+تابستون قشنگی داشته باشید
 نیازمندی های ساختمان امروزه جایگاه ویژه ای در تبلیغات دارند. در واقع تبلیغات را می توان به عنوان راهی برای موفقیت در یک حرفه دانست. امروزه با توجه به تعداد زیاد رقبا در بازار فروش، تبلیغات یکی از واجبات هر کار شناخته می شود و باید برای بقا و موفقیت در یک حرفه دست به این اقدام هوشمندانه زد. برای انجام تبلیغات در حرفه ی کاری خود، می توان از شیوه های مختلف تبلیغات استفاده نمود.
ادامه مطلب
رضا بابایی این روزها به نویسنده ای عصبانی و انتقادی تبدیل شده و کمر همت بسته تا هنجارهای نظام رسمی دین را به چالش بکشد. گرچه راقم این سطور موافق هر نوعی از اجبار در حجاب نیست (بین حجاب قانونی و اجباری می توان تفکیک کرد) و همه ابعاد تفکرات مشهور و قالبی از پوشش را مطابق هدف قرآن نمی داند (و لذا جداگانه باب تفکر در آیات پوشش را آغاز کرده ام) اما نوشته اخیر بابایی فراتر از نظام رسمی حجاب است و در باب پوشش  حاوی اظهارات مبهم تفسیری است
ادامه مطلب
۱۶. بازیابی تسلط
با استفاده از دستی که در سمت موافق پای درگیر قرار دارد، ماهیچه سه ‌سر بازوی حریف را بگیرید تا از هر ضربه‌ی احتمالی از سمت وی پیشگیری کنید. پای آزادتان را کنار باسن‌تان روی زمین بگذارید، و با استفاده از حرکت میگو خود را به سمت عقب بکشید و زانوی‌تان را رها کنید؛ سپس پای‌تان را دور میان تنه‌ی دشمن حلقه کنید؛ به طوری که بتوانید بدن وی را با تسلط کامل بین پاهای‌تان نگه دارید.وضعیت و تسلط دفاعی‌تان باید به گونه‌ای باشد که راه
به نقل از سایت مشاوره حقوقی دینا ، بازسازی ملک در صورت مخالفت برخی مالکان اینگونه صورت می گیرد که آن دسته از مالکانی که موافق باز سازی ساختمان هستند می توانند به مراجع قضایی مراجعه نمایند و در صورتی  سه نفر از کارشناسان رسمی دادگستری عمر مفید ساختمان به پایان رسیده و یا به هر دلیل دیگری ساختمان دچار فرسودگی کلی شده باشد و بیم خطر یا ضرر مالی و جانی برود و اقلیت مالکان قسمت های اختصاصی در تجدید بنای آن موافق نباشند ، آن دسته از مالکان که قص
با سلام خدمت دوستان بلاگی!می خواهم بعد این نظرسنجی در صورت موافق بودن بیشتر دوستان دوره ی آموزشی ساخت قالب بلاگ بیان حرفه ای بصورت پروژه محور رو شروع کنم.
لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
لینک نظرسنجی. کلیک کنید
ادامه مطلب
دکوراسیون در منزل نقش مهم و حرف اول را میزند از این رو کیفیت متریال در این زمینه هم اولین فاکتور این مهم بحساب می اید ، ای جی تی با سابقه بیش از نیم قرن توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند چه از نظر تنوع رنگ و جذابیت طرح های هایگلاس و چه از نظر کیفیت بر دیگر رقبا چیره شده استتیم مجرب ما با طرح هایی بروز و ایده هایی نوین بر این شد که بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهدخدماتی چون نصب و راه اندازی کابینت اشپزخانه ، کمد دیواری ، تخت خواب ،
دکوراسیون در منزل نقش مهم و حرف اول را میزند از این رو کیفیت متریال در این زمینه هم اولین فاکتور این مهم بحساب می اید ، ای جی تی با سابقه بیش از نیم قرن توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند چه از نظر تنوع رنگ و جذابیت طرح های هایگلاس و چه از نظر کیفیت بر دیگر رقبا چیره شده استتیم مجرب ما با طرح هایی بروز و ایده هایی نوین بر این شد که بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهدخدماتی چون نصب و راه اندازی کابینت اشپزخانه ، کمد دیواری ، تخت خواب ،
بابای من خیلی مخالفن، کلا دنیامون خیلی جداست از هم، فعالیت هام، رشته م، علاقه مندی هام، چیزایی که میخونم، چیزایی که می‌بینم فرق داره با سلیقه بابا و خیلی وقت ها مورد نقد و طعنه قرار گرفتم!
امشب داشتم فکر می‌کردم که چقدر عجیب این پدری که انقدر با من مخالفن چرا سر ازدواجم انقدر روال و موافق و راضی برخورد کردن؟ 
خیلی چیزا بود توی این ازدواج که حتی وجود یه دونه ش از نگاهِ بابا میتونست یه جوابِ "نه" ی سفت و سخت باشه...

خلاصه اینکه می‌گن ازدواج خی
دهنوی ادا فرمان نه و مسرور کردن سایرین را نوعی عبادت می داند و براین باور است از خوشحالی دیگران کارمایه مثبت می گیرد. او می گوید: «خوشبختانه همسایه های ما داخل محله بهار همگی دست بوسیله نه و بخاطر کمک به دیگران ابد پیشگام می شوند. وضعیت مالی به نسبت انعام دارند و تا جایی که امکان دارد از هیچ کمکی هرچند کوچک دریغ ندارند. همین که می توانم همراه آنها بنیان گذار کار خیری منحوس و باری از گرمابه بی نظیر محتاج بردارم برایم رضایتبخش است؛ چراکه با دیدن
رسولخدا ص فرمود برای هر امر حقی و حقیقتی موجود است که بسوی ان حق رهبری میکند وبر سر هر امر درستی نوری موجود است پس انچه موافق قر انست اخذ کنید وانچه مخالف قرانست ترک نمایید زبرا قران نو ر است و حقیقت که مردم را بحق وصواب دلالت کند 2 ابن ابی یعفور گوید از امام صادق  ع پرسیدم در باره اختلاف حدیث که انرا روایت کند کسیکه باو اعتماد داریم و کشیکه باو اعتماد نداریم و در مضمون مختلف باشد  فرمود چون حدیثی بشما رسبد واز قران یاقول پیغمبر ص گواهی بر ان ی
تنظیم پرسشنامه با طیف لیکرت
طیف لیکرت یکی از مهم ترین مقیاس‌هایی است که توسط پرسشنامه انجام می‌شود و توسط رنسیس لیکرت ابداع شده است.
تعداد گویه ها در مقیاس لیکرت حداقل ۱۵ تا ۳۰ گویه است. در ساختن طیف لیکرت می‌بایست مراحل زیر را رعایت کرد:
انتخاب موارد تشکیل دهنده مقیاس اندازه گیری و تدوین گویه های مناسب و نامناسب مربوط به موضوع
انجام یک نمونه اولیه از گویه ها در نمونه ای تصادفی از پاسخ دهندگان
ارزش گذاری و محاسبه نمره کل برای هر پاسخ دهنده
این بار از تنبلی نیست. تنهام، خیلی دوست دارم با یکی (بیش تر از یکی هم باشه که چه بهتر) حرف بزنم و حرف هامم زیاده. این پست صوتی 12 دقیقه ای صمیمی هم معرفی شخصیت داره، هم داستان و هم پیشنهاد برای سال جدید. حالا دیگه خودتون می دونین که حاضرین 13 مگ حرومش کنین یا نه :))
پست صوتی
پ.ن راستی اگه موافق پست های صوتی این شکلی هستین اعلام کنین. اگه هم نیستین فدا سرتون
صرف نظر از اینکه ما با جهان بینی، ارزش ها، شیوه نگرش و نحوه عملکرد فردی و اجتماعی روحانیت شیعه، موافق یا مخالف باشیم، نمی‌توانیم این نکته را به منزله یک واقعیت نادیده انگاریم که این قشر، اصیل‌ترین قشر اجتماعی به لحاظ قدمت و وجاهت اجتماعی است که در کشور ما ایران وجود دارد و یگانه قشری است که می‌تواند اصالت تاریخی، ریشه‌های تاریخی و پیوستگی تاریخی خود را با سند و مدرک مکتوب ارائه نماید.

بیژن عبدالکریمی، ما و جهان نیچه ای، ص۳۹،
1.معمولا وقتشان را با ابراز تاسف به حال خود تلف نمی کنند.2.اختیار قدرت خود را از کف نمی دهند.3.از انعطاف پذیربودن خجالت نمی کشند.4.انرژی خود را روی مسائلی که خارج از کنترلشان باشد هدر نمی دهند.5.نیازی نمی بینند که همیشه موافق دیگران باشند.6.از خطرات پیش بینی شده نمی ترسند.7.به گذشته نمی چسبند.8.معمولا یک اشتباه را بارها و بارها تکرار نمی کنند.9.از موفقیت دیگران بیزار نیستند.10.با دیدن اولین شکست دست از تلاش نمی کشند.11.از تنها بودن نمی ترسند.12.حس نمی کن
وقتی کوین اوزان (Kevin Ozan) در مارس ۲۰۱۵ مدیر مالی مک‌دونالدز شد، به نظر می‌رسید این شرکت از مسیر اصلی خود خارج شده است. فروش به مدتی طولانی کم شده بود، مشتریان وفادار به رستوران‌های دیگر می‌رفتند و رقبا سهم بازار مک‌دونالدز را می‌بلعیدند.
ادامه مطلب
 نیازمندی های ساختمان امروزه جایگاه ویژه ای در تبلیغات دارند. در واقع تبلیغات را می توان به عنوان راهی برای موفقیت در یک حرفه دانست. امروزه با توجه به تعداد زیاد رقبا در بازار فروش، تبلیغات یکی از واجبات هر کار شناخته می شود و باید برای بقا و موفقیت در یک حرفه دست به این اقدام هوشمندانه زد.
ادامه مطلب
معرفی  شیر فلکه کشویی یا گیت ولواگر به دنبال شیرفلکه ای هستید که مسدودکننده باشد و دو حالت باز و بسته داشته باشد، شیر کشویی مناسب می باشد. شیر فلکه کشویی دارای نشیمنگاه  است که زبانه شیر روی آن مینشیند و مسیر عبور سیال را سد میکند. شیر کشویی را می توان به صورت دستی از طریق فلکه یا آچار مخصوص (در صورت نصب در یک محفظه) و یا به وسیله یک محور (در صورت نصب در زیر زمین) باز و بسته کرد. باز و بسته کردن شیر به صورت خودکار از طریق مکانیزم نیز مخصوص امکان پذ
امروزه شاهد سبک جدید از مداحی هستیم که به سبک "شور" معروف است، در این سبک ذکر گفتن یکی از اصلی ترین بخش‌های مراسم است.
برخی افراد و گروه‌ها از همان ابتدا مخالف ذکر گفتن بودند و برخی هم موافق، در ادامه این مطلب به نحوه ذکر گفتن اصولی در هیئت و حکم شرعی ذکر گفتن از دید مراجع تقلید پرداخته‌ایم.
ادامه مطلب
صدای اذان به گوشم میرسه؛درلحظه  به دلم افتاد یه ختم ۴۰ روزه بردارم و نیت کنم  واسه هرچه زودتر رفع شدن این اوضاع ، به خودم گفتم بهتره   از  تصمیمم بنویسم و بپرسم هرکسی که موافق در این ختم ۴۰ روزه شرکت کنه تا همگی دعا کنیم به امید  زود رفع شدن شرایط.
نیت کردم هر روز پنج بار آیت الکرسی بخونم  به مدت ۴۰ روز ،هرکسی موافقِ و دوست داره شرکت کنه ،کامنت بزاره

+الزامی به شرکت کردن نیست اما اگه خواستید شرکت کنید بهم بگید چون میخوام بدونم چند نفر میشیم.
انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری خاص
مبلمان اداری یکتادکورتولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری خاص , میز اداری خاص 
مبلمان و لوازم اداری خاص
مبلمان اداری خاص و شیک برای خاص پسندان . سبک دکوراسیون اداری خاص با ویژگی هایی که دارد شما و سازمانتان را منحصر به فرد میکند . استفاده از میز های اداری خاص یا مبل و صندلی های اداری خاص یا به طور کلی مبلمان اداری خاص وجه تمایز شما را نسبت به سایر رقبا نشان میدهد .
ادامه مطلب
انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری خاص
مبلمان اداری یکتادکورتولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری خاص , میز اداری خاص 
مبلمان و لوازم اداری خاص
مبلمان اداری خاص و شیک برای خاص پسندان . سبک دکوراسیون اداری خاص با ویژگی هایی که دارد شما و سازمانتان را منحصر به فرد میکند . استفاده از میز های اداری خاص یا مبل و صندلی های اداری خاص یا به طور کلی مبلمان اداری خاص وجه تمایز شما را نسبت به سایر رقبا نشان میدهد .
ادامه مطلب
بالا بردن ارزش محصولات شما ملزم به توجه به ویژگی های و مزایای ملموس و غیرملموس کالای تولیدی شما
باید همواره بدانید ابتدا قیمت گذاری منطقی و صحیح بسیار بر توجه مشتریان بر کالا دخالت دارد. قیمت باید مطابق با ارزش ملموس وغیر ملموس کالا باشد.

ارزش ملموس : بدنه محصول و هرآنچه که درمحصول قابل تشخیص می باشد .

ارزش غیرملموس : خدمات پس ازفروش - پشتیبانی – گارانتی – وارانتی و..

باید هزینه بیش تری را برای بدنه و ظاهر محصول صرف دهید . زیرا در مرحله او

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها